Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
178 000 €
348 137.74 лв.

(2 438 €, 4 768.31 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:41 на 8 май, 2026 год.
Обявата е посетена 246 пъти.
Площ:
73 m2
Етаж:
6-ти от 6
Газ:
ДА
ТEЦ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Титан Пропъртис - офис Хиподрума с радост предлага на Вашето внимание двустаен апартамент за продажба в кв. Малинова долина, София.

Жилището от 73 кв.м се намира на 6-и етаж в нова шестетажна сграда от 2026 г. (Акт 16 - в края на годината).
Източно-южно изложение осигурява обилна естествена светлина.
Разпределението включва антре, хол с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, складово помещение и балкон.
Отоплението е на газ, а имотът се предлага на шпакловка и замазка, което позволява персонално обзавеждане според Вашия вкус. Новото строителство гарантира модерни материали и качествена изработка. Имотът е изключително подходящ както за първи дом, така и за инвестиция, отговаряйки на съвременните изисквания за комфорт и функционалност.

В близост до имота ще намерите:
- Университет за национално и световно стопанство
- Национална Спортна Академия Васил Левски
- Банкомат: Банкомат Postbank
- Банка: Национална банка за промишлени микроорганизми и клетъчни култури
- Медицински център: МЦ 'Трансхеликс'
- Автобусна спирка: СТУДЕНТСКИ ГРАД

'С нас, вашето търсене на имот завършва с усмивка.'
За оглед на това и други атрактивни предложения, не се колебайте да ни потърсите на посочения телефон или да ни изпратите данните си чрез формата за запитване на сайта.

Реф. номер: 2109959
Особености
Тухла
Асансьор
Контрол на достъпа
За контакт:
0893956331
Агенция:
ТИТАН ПРОПЪРТИС СОФИЯ